ללמוד על צוות PTW

צוות שהוא חוד החנית של עולם הטק ועולם הכלבנות

מובילים בתחום

PWT היא חברה אשר מורכבת מאנשי מקצוע ממגוון תחומים, מאנשי טכנולוגיה אשר נמצאים בחוד החנית של עולם הטק ועד לאנשי כלבים שהשקיעו שנים רבות בשביל לפתח את הידע והכלים הנדרשים לבעל עסק בעולם הכלבני, אנו מבינים את האתגרים העומדים בפני בעלי פנסיונים ומולכי כלבים בעולם המהיר של ימינו. ניהול עסק מצליח בתעשיית הטיפול בחיות מחמד דורש ניהול יעיל, תקשורת חלקה ושירות לקוחות יוצא דופן.

ניהול עסק חכם

פתרון ה- CRM (ניהול קשרי לקוחות) רב העוצמה שלנו תוכנן במיוחד עבור פנסיונים ומולכי כלבים, ומציע גישה מקיפה ויעילה לניהול העסק שלך. רתמנו את הטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי לטפל בנקודות הכאב שמטרידות את התעשייה, וסיפקנו לך את הכלים והיכולות הדרושים לך כדי להתקדם.

חזון

בPWT אנחנו יודעים שהמשאב הכי יקר הוא הזמן שלך, לכן המערכת נבנתה עם דגש על תפעול נוח, יעיל ומהיר. אנחנו מבינים שעל מנת לתפעל עסק כלבני מצליח אתה נדרש לשלוט במספר רב של תחומים במקביל. בעזרת מערכת אוטומציה חזקה אנחנו מאפשרים לך מקסימום שליטה במינימום מאמץ

"Limits, like fears, are often just an illusion."

Michael Jordan

הכירו את הצוות

צוות הסטארט-אפ בעל החזון והמשימה לשנות תפיסה ולהכניס עידן של חדשנות טכנולוגית. אנחנו קבוצה דינמית של אנשים עם תשוקה בלתי פוסקת לשינוי ומחויבות לאתגר את המצב הקיים. עם רקע מגוון המתפרש על פני עולמות הטכנולוגיה, כלבנות, עיצוב, ויזמות.

התכנסנו כדי לחולל מהפכה בעולם חיות המחמד. החזון הקולקטיבי שלנו הוא לרתום את הכוח של טכנולוגיה חדשנית ויצירתית כדי לעצב מחדש את הדרך בה דברים נעשו מאז ומתמיד.

אנו מאמינים בפוטנציאל של חדשנות בכדי ליצור עתיד יעיל יותר, מהיר יותר וגמיש יותר. הצטרפו אלינו למסע המרגש הזה בעודנו משנים מוסכמות, ומייצרים הזדמנויות חדשות.

Joy Salomon - ג׳וי סלומון

Co Founder & CEO

Nadav Braverman - נדב ברורמן

Co Founder & COO

Lee Segev - לי שגב

UI/UX

Sergey Arenzon - סרגיי ארנזון

FS Developer

שאלות ותשובות

פה כדי לעזור בכל שאלה

Petwisetech היא ספקית מובילה של פתרונות תוכנה המותאמים במיוחד לתעשיית עסקי הכלבים. אנו מציעים מגוון שירותים שנועדו לייעל את התפעול, לשפר את חוויות הלקוחות ולעזור לעסקים לכלבים לצמוח. השירותים שלנו כוללים זימון פגישות, ניהול לקוחות, כלים שיווקיים ועוד..

בהחלט! Petwisetech נגיש במכשירים ניידים, כולל סמארטפונים וטאבלטים. אתה יכול לנהל את עסק הכלבים שלך תוך כדי תנועה, בין אם אתה במספרה, בשטח או בכל מקום אחר.

התמחור שלנו גמיש ותלוי בצרכים ובהיקף הספציפיים של עסק הכלבים שלך. אנו מציעים תוכניות מנוי שונות כדי להתאים לעסקים בכל הגדלים. אתה יכול למצוא מידע מפורט על תמחור באתר האינטרנט שלנו או על ידי יצירת קשר עם צוות המכירות שלנו.

"ב-Petwisetech, אנו מחויבים לעזור לעסקים קטנים לשגשג. לכן אנו שמחים להציע לך ניסיון נדיב של 14 יום של הפלטפורמה המקיפה שלנו. זו ההזדמנות המושלמת לחקור את הפתרון העשיר בתכונות שלנו, המותאם במיוחד עבור הצרכים שלך. חווה את היתרונות, והיו בטוחים, אין עמלות נסתרות. הצטרף אלינו עוד היום, וגלה פשטות, שקיפות ותמיכה מותאמת אישית!"

"Petwisetech מחויבת לשרת מגוון רחב של עסקי כלבים, ואנו מרחיבים ללא הרף את ההיצע שלנו כדי לתת מענה לנישות שונות בתעשייה. נכון לעכשיו, הגרסאות הקרובות שלנו מותאמות במיוחד לפנסיונים, מאלפים והולכי כלבים. עם זאת, אנו עובדים באופן פעיל על מהדורות עתידיות כדי לתת מענה לצרכים של כל שוק עסקי הכלבים. לכן, בעוד שההתמקדות הנוכחית שלנו היא במגזרים אלה, הישאר מעודכן לגבי התפתחויות מרגשות ככל שאנו מתפתחים לשרת את תעשיית הכלבים הרחבה יותר!"

כן, אנו מתייחסים ברצינות לאבטחת מידע ופרטיות. הפלטפורמה שלנו תוכננה עם אמצעי אבטחה חזקים כדי להגן על הנתונים שלך. אנו גם מצייתים לתקנות הגנת מידע רלוונטיות כדי להבטיח את הבטיחות והפרטיות של המידע של הלקוחות שלך.

Petwisetech מציעה תכונות כמו הזמנה מקוונת, תזכורות פגישות אוטומטיות וכלים לתקשורת לקוחות המקלים על עסקים ליצור קשר עם הלקוחות שלהם. על ידי מתן חוויה חלקה ונוחה, עסקים יכולים לשפר את שביעות הרצון והנאמנות של הלקוחות.

Petwisetech מציעה אפשרויות משולבות לעיבוד תשלומים, מה שמקל על עסקים לכלבים לקבל תשלומים מלקוחות. מערכת התשלומים המאובטחת שלנו מבטיחה עסקאות חלקות, ואתה יכול לעקוב אחר תשלומים, הכנסות וקבלות ישירות דרך הפלטפורמה שלנו.

דילוג לתוכן